انواع گیفت کارت در پیمنت 22 انواع گیفت کارت در پیمنت 22 .

انواع گیفت کارت در پیمنت 22

پیمنت 22 گیفت کارت ها

همچنین به عنوان گواهی هدیه در آمریکای شمالی و گواهی هدیه یا گواهی هدیه در بریتانیا شناخته می شود، یک کارت پولی از پیش پرداخت شده با ارزش، که معمولاً توسط خرده فروش یا بانک صادر می شود، به عنوان جایگزینی برای خریدهای نقدی در فروشگاه. خاص یا مرتبط با کسب و کار.. کارفرمایان یا سازمان ها نیز کارت های هدیه را به عنوان جایزه یا هدیه ارائه می دهند.
کارت های هدیه نوعی پرداخت هستند که می توان از آن برای خرید در فروشگاه های خرده فروشی، پمپ بنزین، رستوران ها و موارد دیگر استفاده کرد. کارت را شارژ کنید و شما یا گیرنده کارت هدیه می توانید در مکان های پذیرفته شده هزینه کنید. برخی از کارت های هدیه پیش پرداخت هزینه خرید دارند.
کارت‌های هدیه می‌توانند جایگزینی عالی برای پول نقد در مواقعی که می‌خواهید خرید کنید یا به کسی هدیه بدهید.
کارت هدیه فیزیکی را می توان در فروشگاه ها یا آنلاین استفاده کرد، در حالی که کارت های هدیه دیجیتال برای استفاده آنلاین یا تلفنی طراحی شده اند.
فروش کارت هدیه به بانک ها یا خرده فروشان محدود نمی شود. شرکت‌های دیگری مانند خطوط هوایی، کشتی‌های کروز، هتل‌ها، آرایشگاه‌ها، شرکت‌های قطار، پارک‌های موضوعی، رستوران‌ها و سایر مشاغل نیز ممکن است کارت‌های هدیه ارائه دهند.
کارت‌های هدیه با آرم یک کارت اعتباری اصلی مانند MasterCard، Visa، American Express یا Discover در هر فروشگاهی که این کارت‌ها را می‌پذیرد قابل استفاده است. برخی از کارت ها را می توان در فروشگاه های متعلق به همان شرکت مادر استفاده کرد. مثلا گپ. کارت‌های هدیه Gap، Old Navy، Banana Republic و Athleta، بنابراین Gap Inc.با هر یک از فروشگاه های شما کار می کند.

 

برای اطلاع بیشتر در زمینه گیفت کارت به وب سایت پیمنت 22 مراجعه کنید.


برچسب: پیمنت 22، گیفت کارت، خرید گیفت کارت، انواع گیفت کارت، ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۳:۰۶ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)